Barbados

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Barbados kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Barbados

Barbados on Ida-Kariibi mere saar ja iseseisev Rahvaste Liit. Pealinn Bridgetown on koloniaalajastu hooned, kus on ka sünagoog Nidhe Israel, mis asutati 1654. aastal. Saarel on ka tüüpilised seitsmeteistkümnenda sajandi istandikud.

Turu kasvu väljavaated järgneva 12 kuu jooksul on selles 2018. aastal palju ja minimaalsed.

Kaks asja, mida tuleks arvesse võtta, oleks Briti naela väärtus USA dollari ja kohaliku majanduskasvu suhtes, mis on tunduvalt alla 2%.

Selle kuu alguses esitas keskpanga president Cleviston Haynes käesoleva aasta esimese kvartali kohta vähem soodsa aruande, märkides, et majandus vähenes 0,7%, oodates sel aastal -0, 25% ja 0,25% kasvu.

2018. aastal ebatõenäoline kasv ja ülemäärane pakkumine ületab uue turu hinna. Neid müüjaid, kelle kinnisvara müügiks on Barbadosel ja kes istuvad turul pikaks ajaks, pakuksid turuhindade märgistamiseks või pikemas perspektiivis mugavaks.

Möödunud aastal vähenes Barbadoses müüdava kinnisvara müügi maht 0,1% võrra, mistõttu Barbados registreeris oma madalaima müügimahu 25 aasta jooksul.

Andmete kohaselt on 50% müüdud kinnistutest turustatud 12 kuud või vähem, 72% 24 kuud või vähem ja umbes 90% 36 kuud või vähem. See on ilmne, kui arvestada Barbadoses müüdava kinnisvara muljetavaldavat mahtu, mis on jäänud turule üle viie aasta ja mõnel juhul 10 aastat või kauem.

Arvestades märkimisväärset hulka varusid turul, võib-olla on aeg, et müüjad tulevad kokku, et üldtunnustada, et vana turg on kadunud ja et uus turg on siin, vähemalt lähemas tulevikus.

Vaatamata paranenud majanduslikele tingimustele ja turistide registreerimisele on Barbadose kinnisvaraturg endiselt nõrk. Barbadosel müüdavate elamute hinnad, eriti kõrgekvaliteedilise turu puhul, on endiselt umbes 29% madalamad kui enne ülemaailmset kriisi. Tehingud on ajalooliselt madalad.

Kuulus West Coast, mis näeb peamiselt super-rikkad välismaalased, beachfront korterelamu hinnad on tõusnud 5% 2018 võrreldes aasta varem. See arv võib siiski olla eksitav, arvestades aasta jooksul väga väikest müügimahtu.

Üldiselt ei ole Barbadosel välisomandi suhtes mingeid piiranguid, välja arvatud formaalsus: mitteresidendid peavad Barbadose müügiks ostetava vara soetamiseks saama Barbadose keskpangalt loa. See on pro forma, kuid ärge tehke seda ostu tühistades.

Kinnisvaraturg on väga sõltuv välisostjatest.

Barbados meelitab paljusid väliskodude ostjaid. Briti ostjad hindavad St. James'i ja Püha Peetri omadusi, samal ajal kui Lõuna-ranniku kiriku kiriku omadused meelitavad ameeriklasi ja kanadalasi

  •  
    Liikumine Barbadosesse. Välismaalane ja elab Barbados

      Selle ilusa päikese ja nüüdseks suvepäevadega otsustasime proovida oma kätt leida ainulaadne rahvas, mis suudaks lasta oma lugejatele unistada, 365 päeva aastas. Tegelikult oleme kolinud väikeste Antillide piirkonda, paljude noorte sihtpunkti, aga ka pensionäride hulka, kes soovivad pärast tööt ...

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 6582

Müük Villa, Barbados, St James, St James, Sunset Crest

1,575,782.71EUR
Müük
Villa

1200 m²
See kolme magamistoaga villa korrastati ja renoveeriti 2008. aastal kõrgel tasemel ning see on hõivatud. Magamistoas on konditsioneer, lae ventilaator...
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB